O nas

Władze STOZ "Zwierzaki Niczyje"

Jesteśmy Skwierzyńskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt - działamy od 2011 roku. Status organizacji pożytku publicznego otrzymaliśmy w 2013 roku. Celem stowarzyszenia jest działalność na rzecz obrony praw zwierząt na terenie miasta Skwierzyny i okolic.
Od 1 czerwca 2018 roku wygraliśmy konkurs na operatora Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu. Z radością będziemy pracować na rzecz zwierząt w schronisku z prawdziwego zdarzenia!
Prezes - Agnieszka Czaczkowska
Wiceprezes - Magdalena Słota- Łagoda
Skarbnik - Magdalena Chmist
Sekretarz - Marta Piekarska
Członek Zarządu - Bożena Adamiec
Przewodniczący komisji rewizyjnej - Beata Bębas
Członek komisji rewizyjnej - Beata Piekarska
Członek komisji rewizyjnej - Małgorzata Biały
Adres
Stowarzyszenie "Zwierzaki Niczyje", Źródlana 2, 66-440 Skwierzyna
Telefon
725 300 854
E-mail
zwierzakiniczyje@o2.pl
Nr konta bankowego
71 1240 3594 1111 0010 4002 9392 Bank PEKAO SA I o/ Skwierzyna

Nasza codzienność


Pod naszą opiekę trafiają głównie zwierzęta ranne, poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, chore, okaleczone. Współpracujemy z innymi organizacjami i kiedy jest taka potrzeba to przyjmujemy zwierzaki z terenu całej Polski, które wymagają intensywnej opieki, rehabilitacji lub socjalizacji.
Jesteśmy przeszkoleni i przygotowani pod katem pierwszej pomocy przedwetrynaryjnej. Nasza Prezes ma ukończoną psychologię zwierząt oraz dogoterapię. Od 2011 roku udzieliliśmy pomocy ponad 920 zwierzakom- kotom, psom, królikom, jeżom. Reagujemy na sygnały zaniedbywania, przemocy, okaleczania zwierzaków i współpracujemy z PIW oraz Policją.
Kampanie edukacyjne, szkolenie członków stowarzyszenia i szeroką akcję sterylizacji kotek i suk oraz czipowanie zwierzaków prowadzimy dzięki pozyskiwanym środkom z dotacji samorządowych.

Napisz do nas


STATUT STOZ - ZWIERZAKI NICZYJE