Adopcja

formalności i dokumenty

DOKUMENTY

WIRTUALNA ADOPCJA

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych. Na naszej stronie internetowej, w dziale adopcji wirtualnych, znajdują się psiaki i kotki potrzebujące twojego wsparcia finansowego. Oczywiście można również odwiedzić swojego podopiecznego, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w celu umówienia spotkania. Zwierzaki czekają!
Koszt Wirtualnej Adopcji
W chwili obecnej koszt wirtualnej adopcji zwierzaka to 50 zł miesięcznie w przypadku psa i kota nie zależnie od wieku, wagi, płci. Za adoptować można nieograniczoną liczbę psiaków i kociaków lub na przemian 1 piesek i 1 kociak. (Wpłacając na nasze konto kwotę 50 zł zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn.Oczywiście Fundacja nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy).
Bank PEKAO SA: 71 1240 3594 1111 0010 4002 939
Kto może zostać wirtualnym opiekunem?
Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi(np. szkoła, klasa itp.) czy też firma. Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy - mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

JUŻ W NOWYCH DOMACH - ADOPTOWANE:

Pchełka

Bongo

Czaruś

Fala

Kira

Kubuś

Maks

Maska

Mika

 

Bodo

Oreo

Trzyłapek